Pan Bernard Banaszuk pragnie poinformować o wydaniu Przedwojennego przewodnika po województwie białostockim. Wydawca proponuje pierwszy powojenny reprint w twardej oprawie. Książka ma 480 stron, format A5, cena katalogowa 55,-zł. Poniżej link do  części publikacji. 

http://manufakturapodlaska.pl/2020/09/25/przewodnik-po-woj-bialostockim/

 

Wydana po raz pierwszy (reprodukowana) po wojnie publikacja, przedstawiająca województwo  białostockie z roku 1937. Informacje i wiedza zawarta na 480 stronicach wciągnie każdego czytelnika w klimat przedwojennych kresowych zakamarków.Wiedza i historia opracowana przez autora – pasjonata Polskich Kresów i  Bieszczad, zachwyca bogatą wiedzą ciekawie przedstawioną. Dla miłośników Podlasia i Kresów jest to „uczta bibliofilska”. Twarda oprawa  formatu A5, 480 stron, mnóstwo zdjęć historycznych i rycin.

 

Kontakt w sprawie szczegółów tel. 609 72 72 72 

 przewodnik