Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, (Dz. U., poz.493) oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, (Dz. U., poz.530) od dnia 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r.

 

Szkoła Podstawowa w Dubinach realizuje kształcenie na odległość w następujący sposób:

w okresie ograniczenia czasowego funkcjonowania jednostki zadania realizowane są w trybie zdalnym; wszelkie sprawy należy kierować drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod numer: 85 682 46 31 godz. 8.00-14.00,

  • ustalony został tygodniowy rozkład zajęć i dzwonków,
  • wszyscy nauczyciele realizują kształcenie na odległość z uwzględnieniem zasad bezpiecznego i higienicznego korzystania przez uczniów z urządzeń umożliwiających komunikację elektroniczną, możliwości psychofizycznych ucznia, jego wieku i etapu edukacyjnego,
  • lekcje prowadzone są poprzez komunikatory internetowe, portale. Rozpoczynają się o godzinie 9:00 i realizowane są zgodnie z planem umieszczonym w e-dzienniku,
  • w zakresie konsultacji uczniów i rodziców z wychowawcami i nauczycielami prowadzącymi zajęcia istnieje możliwość kontaktu poprzez e-dziennik, platformy edukacyjne, grupy internetowe (np.: Messenger), lub inne określone przez nauczyciela i podane do wiadomości Rodziców, Uczniów i Dyrekcji,
  • materiały dydaktyczne, formy i terminy ich realizacji nauczyciele wskazują i udostępnione są uczniom w zakładce: NAUCZANIE NA ODLEGŁOŚĆ oraz w e-dzienniku,
  • informacja o uzyskanych ocenach i postępach ucznia w nauce umieszczone są na e-dzienniku.

 

Dyrektor

Alina Ginszt