Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, iż z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 10 listopada 2019 r. w 34 miastach Polski, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie organizuje Pikniki pod hasłem „Służymy Niepodległej”. Od godz. 11.00 rozpoczną się pokazy sprzętu wojskowego, wyszkolenia żołnierzy, występy artystyczne. Będzie żołnierska grochówka i inne atrakcje.

O godz. 15.00 będzie wspólnie odśpiewany Marsz I Brygady. Każdy uczestnik otrzyma tekst pieśni w formie pamiątkowej zakładki do książki. Wspomniane Pikniki zakończą się uroczystymi
Capstrzykami.

Mapa miejsc Pikników i szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.mon.gov.pl


Z up. WOJEWODY PODLASKIEGO
Bogusław Tomasz Maksim
Dyrektor Wydziału
Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

 

mapaSłużmy Niepodległej

plakat Służmy Niepodległej 002