Zapraszamy do pobierania i instalowania darmowej, prostej i przyjaznej Użytkownikowi aplikacji mobilnej "Kiedy śmieci", która posiada kilka funkcji, ale jedno główne zadanie - poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów.

Po określeniu miejsca odbioru odpadów aplikacja dyskretnie przypomni Użytkownikowi o tym, że jutro odbiór danej frakcji odpadów.

 

Kiedy śmieci? - i nie tylko

W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci oraz słownik odpadów. Dostępne są również dane PSZOK oraz dodatkowe informacje z gminy dot. gospodarki odpadami, np.: terminy i zasady płatności.

Istnieje możliwość zmiany powiadomienia o najbliższym odbiorze (1-5 dni) oraz ustawić dodatkowe przypomnienie w dniu odbioru.

Chcesz wiedzieć kiedy odbierają szkło lub papier? - można podejrzeć pełny harmonogram odbioru odpadów - wówczas już nic Cię nie zaskoczy.

Aplikacja jest bezpieczna i nie wymaga od Użytkownika podawania jakichkolwiek danych osobowych, w tym numeru telefonu.

Baner FB2