IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy
pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

 

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy,
  2. pobrać certyfikat ukończenia kursu (dane dziecka wpisuje się do systemu komputerowego przed rozpoczęciem kursu) oraz formularz zgłoszeniowy,
  3. przesłać do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,
    al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa  lub pocztą elektroniczną na adres e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z dopiskiem:  „Kurs e-learningowy dla dzieci”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Kasy: krus.gov.pl, w zakładce: konkursy i patronaty.

 

Szkolenie w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie zostanie rozlosowanych 50 hulajnóg.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie.

 

kurs hulajnoga