Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a więc do udziału niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

 

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

 

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

 

Zespół Dyktanda.pl