W maju przypadają dwa ważne święta, Dzień Leśnika i Dzień Strażaka - to nasi Strażnicy Lasów. Podziękujmy im bardzo gorąco za to, że tak skutecznie ochraniają podlaskie lasy przed pożarami. Z tej okazji stwórzmy specjalnie dla nich piękną Giga Laurkę składającą się z setek prac namalowanych przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z naszego województwa. Wspólnie podziękujmy naszym Strażnikom Podlaskich Lasów  za ich trud i poświęcenie.


Dzieci z przedszkola, szkoły czy też innej placówki oświatowo-wychowawczej mogą włączyć się w tworzenie tej gigantyczne ciepłej i wyjątkowej laurki. Wystarczy, że od 01.03.2023r.  do 01.04.2023r. wyślecie do nas laurkę, a my przekażemy ją Strażakom i Leśnikom z całego naszego województwa, i nie tylko.

Szczegóły akcji na stronie
https://podlaskaekosiec.fam.org.pl

 

laurka podlasie