Zakończono budowę altanki przy świetlicy wiejskiej w Trywieży. Przy okazji wykonano renowację ławek dookoła placu przed świetlicą.  Prace wykonała brygada remontowo-budowlana Urzędu Gminy Hajnówka ze środków własnych Gminy Hajnówka i Gminnego Centrum Kultury w Dubinach.

Mieszkańcy Trywieży zyskali już wcześniej plac zabaw i minisiłownię odgrodzoną od ulicy. Wójt Gminy Hajnówka stara się wsłuchiwać w potrzeby mieszkańców i sukcesywnie wykonywać takie obiekty przez co nasza gmina staje się atrakcyjna również turystycznie.  Można tu się zatrzymać, odpocząć, dzieci mogą pobawić się na placu zabaw.

      Remont kuchni w świetlicy i nowe meble zakupione przez Panią Wójt zmotywowały natomiast mieszkańców do wspólnych działań. Rada sołecka postanowiła samodzielnie doposażyć świetlicę w sprzęt AGD.