Poniżej przedstawiamy ulotkę w języku ukraińskim do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Przypominamy, że Oddział Podlaski PFRON prowadzi w trybie ciągłym rekrutację do projektu unijnego pod nazwą „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

 

Powyższa rekrutacja została rozszerzona o obywateli z Ukrainy, którzy w związku z konfliktem zbrojnym musieli opuścić terytorium tego państwa.

Jeżeli osoby z Ukrainy które są  niepełnosprawne, mają legalny pobyt na terenie Polski, chcą pozostać w Polsce przez okres 1 roku, a po odbytej rehabilitacji podjąć pracę, prosimy o kierowanie tych osób do Oddziału Podlaskiego PFRON.

 

Dane adresowe do kontaktu:

Oddział Podlaski PFRON w Białymstoku ul. Fabryczna 2,prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny  85 7338711 lub emailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z ambasadorem projektu w regionie Ewą Baszko, która  przekaże więcej informacji o projekcie i pobycie Uchodźców w Ośrodku rehabilitacji kompleksowej.

 

Ulotka w języku ukraińskim (PDF 862KB)